Imprezy integracyjne w firmach to fantastyczna okazja, aby poznać wszystkich współpracowników, szczególnie w sytuacji, gdy większość osób pracuje zdalnie i nie spotyka się często z innymi w biurze. Tego typu eventy mają również na celu zwiększenie motywacji do pracy u zatrudnionych osób poprzez zapewnienie im ciekawej rozrywki. Jak jednak wybrać hotel idealny na organizację imprezy integracyjnej? Na co warto zwrócić uwagę? Odpowiadamy w artykule.

Przestronna, dobrze wyposażona sala

Przy wyborze hotelu przeznaczonego na organizację firmowej imprezy integracyjnej największe znaczenie ma jego wnętrze. Ważne jest, by dysponował przestronną, odpowiednio zaopatrzoną salą, w której wszyscy pracownicy będą mogli przyjemnie spędzić cały event. Decydując się więc na konkretny hotel, upewnij się, że sala jest wyposażona w:

  • duże stoły i odpowiednią ilość krzeseł,
  • nowoczesny system audio,
  • bezprzewodowy Internet.

Co więcej, najlepsze hotele umożliwiają również przygotowanie wyjątkowej aranżacji, aby impreza przebiegała w rewelacyjnym klimacie.

Odpowiednia lokalizacja

Poza wnętrzem nie bez znaczenia pozostaje również lokalizacja i okolica hotelu do organizacji imprezy integracyjnej. Aby zapewnić uczestnikom maksymalnie udaną rozrywkę i wypoczynek, powinien on znajdować się w ciekawym miejscu. Dzięki temu pracownicy po skończonym evencie będą mogli przejść się na przyjemny spacer lub wyjść na miasto, aby kontynuować zabawę.

Świetnym rozwiązaniem jest wybór np. hotelu zlokalizowanego tuż przy plaży w Gdańsku, gdzie już z pokojowych okien możesz podziwiać piękne nadmorskie widoki. Wszystko to wpływa na stworzenie jeszcze lepszej atmosfery podczas pracowniczej imprezy integracyjnej.

Restauracja hotelowa

Jeśli chcesz, aby Twoja impreza integracyjna w Gdańsku przebiegła idealnie, pamiętaj, aby zdecydować się na hotel, na którego terenie funkcjonuje restauracja. Dzięki temu będziesz mógł zapewnić wszystkim swoim pracownikom ciepłe posiłki podczas eventu. Zwróć jednak uwagę na menu, jakie restauracja oferuje.

Ważne jest, by było one zróżnicowane i zapewniało zarówno mięsne, jak i wegetariańskie dania, dzięki czemu każdy będzie mógł tam coś zjeść. Ponadto zapytaj pracowników, czy mogą przygotować bufet na sali z ciepłymi lub zimnymi, słonymi oraz słodkimi przekąskami, a także napojami, np. kawą i herbatą.

Możliwość noclegu dla wielu osób

Jeśli planujesz imprezę integracyjną z noclegiem, szczególnie dla dużej grupy uczestników, ogromne znaczenie mają również możliwości hotelu. Nie każde miejsce jest bowiem w stanie zapewnić nocleg tak wielu osobom naraz. Przed dokonaniem rezerwacji upewnij się więc, że dla każdego znajdzie się wygodne łóżko w dobrze wyposażonym pokoju z prywatną łazienką. Dzięki temu Twoi pracownicy będą mogli spokojnie odpocząć po zakończeniu zaplanowanego eventu. Z całą pewnością wpłynie to na ich komfort oraz przyczyni się do przyjemnego przebiegu całej imprezy.

Zapisz się do newslettera