W Domu Zdrojowym w Gdańsku zapewniamy odpowiednią przestrzeń do organizacji rozmaitych eventów prywatnych i firmowych, spotkań biznesowych oraz okolicznościowych imprez rodzinnych, takich jak obiady weselne. Zdajemy sobie sprawę, że zaplanowanie tego wyjątkowego wydarzenia nie jest łatwe i musi się odbywać z pomocą profesjonalistów, aby każdy szczegół został dokładnie przemyślany. Posiłek w towarzystwie gości weselnych powinien przebiegać w niepowtarzalnej atmosferze i pięknej scenerii, którą możemy przygotować na Twoje życzenie w klimatycznych wnętrzach naszego hotelu.

Wyjątkowości temu miejscu dodaje fakt, że znajduje się ono we wspaniale odrestaurowanym, XIX-wiecznym budynku. Dwie przestronne sale pomieszczą wielu gości. Magię Domu Zdrojowego tworzą również piękne nadmorskie krajobrazy rysujące się zaledwie 50 metrów od budynku. Plaża natomiast to doskonałe miejsce na sesję zdjęciową młodej pary, która może okazać się niezwykłym przeżyciem oraz stanie się wspaniałą pamiątką na całe życie. Niewielka odległość od morza to także rewelacyjna (jedna z wielu!) atrakcja dla gości, którzy mogą wybrać się na przyjemny spacer wybrzeżem.

 • Dlaczego warto organizować przyjęcie weselne w naszym hotelu?

  Powodów, dla których warto organizować obiady weselne w naszym gdańskim hotelu, jest wiele. Przede wszystkim stawiamy na kompleksowość oferty. Dzięki nam będziesz mógł skupić się na radości płynącej z tego niezwykłego dnia, a całą organizację zostawić w bezpiecznych rękach naszego wykwalifikowanego personelu. Zapewniamy:

  • wyżywienie składające się z potraw na ciepło, zimno, napojów i przekąsek,
  • zaplanowanie podawania posiłków,
  • piękną dekorację sali i stołów,
  • delikatną muzykę puszczaną w tle,
  • przygotowanie scenariusza oraz szczegółowego planu całego wydarzenia.

  Ogromnym atutem Domu Zdrojowego jest ponadto możliwość rezerwacji noclegów zarówno dla pary młodej, jak i przyjezdnych gości. Dzięki temu można spędzić dowolną ilość czasu na obiedzie, bez obaw o późny powrót do domu, a także zapewnić sobie możliwość odpoczynku w każdej chwili. Sale natomiast są wyposażone w stoły, krzesła, obrusy, elegancką zastawę oraz wszelkie inne elementy niezbędne do idealnego przebiegu tej części wesela.

  Loader

Wyjątkowe jedzenie

Na obiedzie weselnym nie może zabraknąć jedzenia, które jest nie tylko wspaniale podane i udekorowane, ale też bardzo pyszne. W naszym hotelu funkcjonuje Restauracja Zdrojowa, która jest niezwykle istotną częścią całego kompleksu. Wychodząc naprzeciw wysokim wymaganiom naszych gości, oferujemy niezwykle zróżnicowane menu. Swoje ulubione smaki znajdą w nim zarówno zwolennicy tradycyjnych i regionalnych potraw, jak i bardziej wyszukanych dań. Zapewniamy wiele pozycji mięsnych, rybnych, wegetariańskich i wegańskich, a nasi profesjonalni kucharze są w stanie uwzględnić także wiele innych preferencji lub wykluczeń żywieniowych oraz dietetycznych.

Dbamy również o to, aby nasze dania były przygotowywane w zgodzie z koncepcją zero waste, na bazie wyłącznie pełnowartościowych, świeżych, ekologicznych produktów. Dzięki temu mamy pewność, że serwowane jedzenie jest nie tylko smaczne, ale też zdrowe. Jeśli wesele organizowane jest w sezonie letnim, do Twojej dyspozycji udostępniamy uroczy plenerowy ogródek, gdzie Twoi goście będą mogli przyjemnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Przygotowywane posiłki, napoje oraz przekąski na wesela zawsze ustalamy indywidualnie, aby menu było dostosowane do Twoich potrzeb i wymagań. Zapraszamy do kontaktu z naszym hotelem, aby ustalić wszelkie szczegóły!

Zapisz się do newslettera