Organizacja imprez firmowych wiąże się nie tylko z właściwym zaplanowaniem czasu uczestników, ale też wyborem odpowiedniego do tego celu miejsca. Poszukując idealnej przestrzeni, weź pod uwagę nasz Dom Zdrojowy w Gdańsku, który oferuje wszystko to, co niezbędne dla formalnych spotkań oraz imprez integracyjnych. Reprezentacyjne wnętrza odrestaurowanego budynku hotelowego o blisko 150-letniej tradycji to przestrzeń, w której panuje klimat niezwykle przyjazny biznesowi. Co więcej, miejsce to jest gwarancją prestiżu i pozytywnego budowania wizerunku każdej firmy. Uczestnikom zostaną zapewnione wszelkie narzędzia oraz udostępnione sale niezbędne do właściwego przebiegu zarówno konferencji, jak i mniej oficjalnych eventów. Niezależnie od okazji każde firmowe spotkanie czy impreza integracyjna zostaną zorganizowane w naszym hotelu na najwyższym poziomie i utrzymane w komfortowej, przyjemnej atmosferze.

Doskonała przestrzeń na konferencje

Przestrzeń Domu Zdrojowego w gdańskim Brzeźnie doskonale sprawdza się do organizacji konferencji z wielu powodów. Przede wszystkim infrastrukturę naszego hotelu wzbogacają multimedialne sale konferencyjne oraz przestronny parking, na którym z łatwością zmieszczą się samochody wszystkich uczestników. Do dyspozycji gości biznesowych przeznaczamy sale wyposażone m.in. w:

Co istotne, sale na konferencje wynajmujemy także bez konieczności rezerwacji noclegów. Dla firm przyjeżdżających z innych miast zapewniamy jednak atrakcyjną ofertę noclegową nawet dla dużych grup pracowników. W okolicy hotelu nie brakuje dodatkowych atrakcji, które uprzyjemnią uczestnikom wolny czas po oficjalnych spotkaniach.

 • Jedno miejsce, wiele możliwości

  Hotel Dom Zdrojowy to miejsce, które umożliwia Ci organizację rozmaitych eventów. Przestrzenie, które Ci udostępniamy, doskonale sprawdzą się do:

  • oficjalnych spotkań biznesowych,
  • konferencji,
  • sympozjów,
  • szkoleń.

  Ponadto mogą być one wykorzystywane do mniej formalnych imprez integracyjnych połączonych z noclegiem. Profesjonalny personel zadba o to, aby niczego Ci nie zabrakło podczas wizyty w naszym hotelu. Dopilnuje utrzymania porządku na salach, a na życzenie przygotuje bufet z kawą, herbatą i przekąskami dla uczestników sympozjum, konferencji czy innego eventu. Ponadto nasi pracownicy chętnie pomogą w organizacji wieczornych atrakcji lub wskażą miejsca w okolicy, które warto odwiedzić.

  Loader
 • Co warto wziąć pod uwagę, szukając miejsca na imprezy firmowe?

  Aby znaleźć idealne miejsce na imprezę firmową w Gdańsku, należy wziąć pod uwagę jeszcze kilka czynników. Między innymi istotne jest, aby uczestnicy spotkań mieli możliwość zjedzenia czegoś pysznego na miejscu. Na terenie naszego hotelu natomiast funkcjonuje Restauracja Zdrojowa, w której Twoi goście będą mogli skosztować zdrowej i smacznej kuchni opartej na zróżnicowanych smakach. Dzięki temu każdy znajdzie w menu swoje ulubione dania, które przygotowywane są z niezwykłą starannością, a także z uwzględnieniem koncepcji zero waste.

  Ważna jest również atrakcyjna okolica – nasz hotel położony jest w bliskiej okolicy morza, co sprzyja długim spacerom po plaży. Bogata i zróżnicowana infrastruktura sprawia, że jest to miejsce idealne na organizację oficjalnych spotkań biznesowych (takich jak konferencje czy sympozja), jak i mniej formalnych eventów integracyjnych dla pracowników oraz partnerów/kontrahentów firmy.

   

  Loader

Zapytaj o ofertę

  Zobacz także...

  Zapisz się do newslettera