Wypoczynek w harmonii z naturą.

 • Rewitalizacja Domu Zdrojowego to udane połączenie nowoczesności z zachowaniem ducha i klimatu obiektu turystycznego o tradycji sięgającej XIX wieku.

  Fantastycznym uzupełnieniem przestrzeni wokół Domu Zdrojowego jest bliskie sąsiedztwo Bałtyku (50 m), parku oraz licznych atrakcji.

  Wszystko to sprawia, Dom Zdrojowy w Brzeźnie to niezwykle klimatyczna miejscówka i zarazem jeden z najlepszych obiektów turystycznych w całym pasie morskim!

  Loader

Dom Zdrojowy to wyjątkowe miejsce na turystycznej mapie Gdańska, które oferuje komfortowy wypoczynek w otoczeniu zabytkowej architektury, bogatej historii i urzekających nadmorskich plenerów.

 • Okolica jest niewątpliwym atutem i argumentem przemawiającym za tym, aby spędzić spontaniczny weekend lub rodzinne wakacje w naszym ośrodku.

  Obiekt położony jest w Brzeźnie – malowniczej, spokojnej i zielonej dzielnicy Gdańska. Zaledwie 50 metrów dzieli nas od plaży, do której prowadzi alejka spacerowa (ulica Zdrojowa), przecinająca się ze ścieżką rowerową, biegnącą wzdłuż wybrzeża.

  Olbrzymią zaletą dla turystów korzystających z uroków nadmorskiego Domu Zdrojowego – jest z pewnością brak dodatkowej zabudowy, dzięki czemu – z północnej strony obiektu – roztacza się fantastyczny widok na bezkresny Bałtyk!

  Loader
 • Okolica Domu Zdrojowego zachęca zarówno do niespiesznych spacerów, połączonych z podziwianiem urzekającej parkowej przyrody, jak i do aktywnego wypoczynku na plaży, na rowerze czy na rolkach.

  W sąsiedztwie plaży, na turystów czeka bogata infrastruktura rekreacyjna oraz liczne punkty handlowe i lokale gastronomiczne. Nieopodal, w zabytkowych budynkach dawnego militarnego fortu (Góra Gradowa), znajduje się nowoczesne centrum nauki Hevelianum.

  Mnóstwo interaktywnych wystaw i rozbudowany program – to wspaniała propozycja zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Nie bez znaczenia jest ponadto fakt, że Dom Zdrojowy jest doskonale skomunikowany z centrum miasta, co znacznie ułatwia naszym gościom odwiedzenie pozostałych atrakcji na terenie Gdańska.

  Loader
 • W odległości nieco ponad 1 km od Domu Zdrojowego – znajduje się molo w Brzeźnie – popularne miejsce spacerowiczów, chętnie odwiedzane przez turystów i mieszkańców miasta.

  W pobliżu molo mieści się strzeżone kąpielisko oraz LOTOS Stadion Letni Gdańsk, gdzie w sezonie odbywają się różne imprezy sportowe i wydarzenia muzyczne. Na amatorów szalonej zabawy do białego rana czeka z kolei klub Moloteka.

  Spośród wielu innych atrakcji, jakie oferuje okolica, na uwagę na pewno zasługuje też latarnia morska, skąd rozpościera się widok na półwysep Westerplatte.

  Loader

Bliskość plaży, parkowe otoczenie, ścieżki rowerowe i spacerowe czy infrastruktura sportowo-rekreacyjna – to nie jedyne atrakcje, jakie umilą rodzinne wczasy i sprawią, że dzieci na pewno nie będą narzekać na nudę.

Zapisz się do newslettera