Imprezy rodzinne i inne eventy okolicznościowe to wyjątkowe okazje, podczas których masz szansę spędzić przyjemnie czas w gronie najbliższych. Jednak aby zapewnić wszystkim gościom jak najlepsze warunki, należy znaleźć do tego celu idealne miejsce. Nasz hotel w Gdańsku oferuje Ci przestrzeń do organizacji rozmaitych prywatnych eventów, takich jak wesela czy zaręczyny, a także:

Znakomita kuchnia, klimatyczne wnętrze i fascynująca okolica sprawiają, że Dom Zdrojowy jest idealnym miejscem na Twoją imprezę.

Każda okazja do świętowania warta jest zapewnienia sobie i innym rewelacyjnej atmosfery podczas spotkania. Szczególnie w przypadku długiej listy gości organizacją powinni zająć się profesjonaliści, abyś Ty mógł skupić się wyłącznie na wspaniałej zabawie.

  • Gwarantujemy wyjątkową atmosferę, którą tworzą klimatyczne, starannie odrestaurowane wnętrza naszego hotelu, a także jego okolica. Gdy już wszyscy Twoi goście się najedzą i przyjdzie czas na wieczorny odpoczynek, możecie go spędzić wspólnie nad morzem. Dom Zdrojowy znajduje się bowiem zaledwie pięćdziesiąt metrów od wybrzeża. Przyjemny spacer po plaży z pewnością sprawi, że całe wydarzenie będzie jeszcze bardziej niezwykłe i zapadnie wszystkim w pamięci.

    Loader

Zapytaj o ofertę

    Zobacz także...

    Zapisz się do newslettera