Imprezy rodzinne i inne eventy okolicznościowe to wyjątkowe okazje, podczas których masz szansę spędzić przyjemnie czas w gronie najbliższych. Jednak aby zapewnić wszystkim gościom jak najlepsze warunki, należy znaleźć do tego celu idealne miejsce. Nasz hotel w Gdańsku oferuje Ci przestrzeń do organizacji rozmaitych prywatnych eventów, takich jak wesela czy zaręczyny, a także:

Znakomita kuchnia, klimatyczne wnętrze i fascynująca okolica sprawiają, że Dom Zdrojowy jest idealnym miejscem na Twoją imprezę.

Każda okazja do świętowania warta jest zapewnienia sobie i innym rewelacyjnej atmosfery podczas spotkania. Szczególnie w przypadku długiej listy gości organizacją powinni zająć się profesjonaliści, abyś Ty mógł skupić się wyłącznie na wspaniałej zabawie.

 • Kiedy warto zdecydować się na organizację eventu w hotelu?

  Organizacja eventu w naszym hotelu w Gdańsku może okazać się doskonałym pomysłem przede wszystkim w sytuacji, gdy zapraszasz wiele osób i nie masz warunków do przyjęcia ich wszystkich w domu. Duża impreza wiąże się z przygotowaniem mnóstwa jedzenia, napojów i przekąsek. W Domu Zdrojowym zapewnimy Ci obsługę na najwyższym poziomie. W jej zakres wchodzi przygotowanie odpowiednich dekoracji czy oprawy muzycznej na życzenie, pięknie zastawionych stołów, a także przepysznego, zdrowego jedzenia.

  Loader
 • Gwarantujemy również wyjątkową atmosferę, którą tworzą klimatyczne, starannie odrestaurowane wnętrza naszego hotelu, a także jego okolica. Rewelacyjnym dodatkiem jest bowiem doskonałe położenie naszego hotelu. Gdy już wszyscy Twoi goście się najedzą i przyjdzie czas na wieczorny odpoczynek, możecie go spędzić wspólnie nad morzem. Dom Zdrojowy znajduje się bowiem zaledwie pięćdziesiąt metrów od wybrzeża. Przyjemny spacer po plaży z pewnością sprawi, że całe wydarzenie będzie jeszcze bardziej niezwykłe i zapadnie wszystkim w pamięci.

  Loader

Zapytaj o ofertę

  Zobacz także...

  Zapisz się do newslettera