Restauracja Zdrojowa w naszym hotelu w Gdańsku jest ważną częścią całego kompleksu wypoczynkowo-pobytowego, z której mogą korzystać zarówno przebywający u nas turyści oraz goście biznesowi, jak i osoby spoza ośrodka. Misją działalności Restauracji Zdrojowej, która po latach wznowiła aktywność w nowej odsłonie, jest odpowiedź na dynamicznie zmieniające się potrzeby kulinarne odwiedzających nas osób oraz wyzwania, z jakimi mierzy się dziś świat. Co więcej, Restauracja Zdrojowa zapewni Ci wyjątkową oprawę kulinarną wszystkich organizowanych w naszym hotelu eventów – zarówno prywatnych, jak i firmowych, imprez rodzinnych i okolicznościowych.

 • Bardzo ważne jest dla nas, aby zaoferować wszystkim gościom nie tylko przyjemne, klimatyczne miejsce, w którym można spokojnie odpocząć po długim dniu. Dbamy też o to, aby serwować Ci wyłącznie najlepsze, zdrowe i świeże potrawy, które dodadzą energii, a jednocześnie zachęcą do powrotu do naszego hotelu. Profesjonalna i życzliwa obsługa pomoże Ci się zrelaksować, zadba o to, aby niczego Ci nie zabrakło oraz zapewni, że nie będziesz długo czekać na swoje zamówienie.

  Krótko mówiąc – gotujemy smacznie, zdrowo i dla każdego, a naszym priorytetem jest hołdowanie idei zrównoważonej konsumpcji na podstawie koncepcji zero waste.

  Loader

Wyjątkowe położenie i wnętrze Restauracji Zdrojowej

 • Restauracja Zdrojowa znajduje się w gruntownie zrewitalizowanym budynku z końca XIX wieku, którego oryginalna architektura została odtworzona z dbałością o każdy detal. Dzięki temu wnętrze wszystkich naszych sal cechuje wyjątkowa atmosfera oraz niepowtarzalny klimat. Sam budynek hotelu i restauracji położony jest natomiast w gdańskim Brzeźnie, tuż przy wybrzeżu. Dzięki temu po smacznym posiłku i słodkim deserze możesz wybrać się na przyjemny spacer po plaży, po którym poczujesz się jeszcze lepiej. Morska bryza i miękki piasek pod stopami to przepis na doskonały wieczór, który z pewnością umili Ci pobyt w Domu Zdrojowym.

  Zapewniliśmy doskonałe warunki również dla osób, które zechcą posiedzieć dłużej wewnątrz. Goście restauracji mają bowiem do dyspozycji dwie sale – zlokalizowane na parterze i na piętrze. Sala na parterze jest kameralna a’la carte – zmieści się w niej do 25 osób. Sala na I piętrze jest natomiast bardziej przestronna. W sezonie nasi Goście mogą dodatkowo skorzystać z plenerowego ogródka gastronomicznego położonego wśród przyjemnej zieleni. W zależności od potrzeb aranżacja przestrzeni restauracji jest dostosowywana do komfortu przebywających w Domu Zdrojowym turystów i/lub odbywającej się na jego terenie imprezy okolicznościowej. Wiemy bowiem dobrze, że jedzenie w wyjątkowo urządzonym oraz ciekawie zaaranżowanym miejscu sprawia, że doświadczenie to staje się jeszcze pełniejsze.

  Dowiedz się więcej o Domu Zdrojowym
  Loader

Menu w Restauracji Zdrojowej

 • Przez lata funkcjonowania naszego hotelu i Restauracji Zdrojowej poznaliśmy potrzeby oraz zróżnicowane preferencje naszych gości. W związku z tym zadbaliśmy o niezwykle urozmaicone menu, a w naszej ofercie nie brakuje zarówno tradycyjnych potraw oraz dań regionalnych, jak i posiłków wegetariańskich czy wegańskich. Dbamy o to, aby wszystkie przygotowywane dla Ciebie potrawy były zawsze świeże, wykonane z najlepszej jakości składników, pyszne oraz pięknie prezentujące się na stole. Wysoka jakość i wyjątkowy smak jedzenia serwowanego w Restauracji Zdrojowej związane są z faktem, iż szef kuchni komponuje je wyłącznie na bazie certyfikowanych, ekologicznych produktów.

  W naszym menu znajdziesz:

  • DRÓB, który przywołuje na myśl POWIETRZE,
  • RYBY, dla których naturalnym środowiskiem jest WODA,
  • DANIA WEGAŃSKIE, które bazują na naturalnych produktach, jakie rodzi ZIEMIA,
  • POTRAWY Z GRILLA, do których przyrządzenia nieodłączny jest OGIEŃ.

  Wyjątkową dbałość przywiązujemy również do sposobu podawania i dekorowania posiłków, które dla podkreślenia klimatu tego miejsca – serwujemy na talerzach/półmiskach stylizowanych naturą…

   

  Pobierz aktualne menu
  Loader
 • Co więcej, zależy nam na spełnianiu różnych potrzeb dietetycznych i preferencji żywieniowych naszych gości, dlatego staramy się spełniać wszelkie dodatkowe życzenia. Warto przy tym pamiętać, że Restauracja Zdrojowa to nie tylko gwarancja pysznego, zdrowego jedzenia, ale również sposobność, aby skosztować oraz rozkoszować się smakiem i aromatem szerokiej gamy starannie wyselekcjonowanych alkoholi.

  Wśród licznych propozycji, jakie można znaleźć w naszej restauracji/barze, na uwagę zasługują różnorodne cocktaile, bogata kolekcja whisky, a ponadto wina organiczne i unikalne wina wegańskie. Szczególnie polecamy także wina biodynamiczne, które nacechowane są bioróżnorodnością, będącą efektem harmonijnej pracy człowieka i aktywności sił natury.

  W nawiązaniu do bogatej tradycji browarniczej Gdańska ofertę trunków uzupełnia szeroka paleta piwa kraftowego, wśród której nie brakuje rzemieślniczych wyrobów z Pomorza czy Kaszub. Na gości Restauracji Zdrojowej czeka ponadto muzyka na żywo oraz klimatyczne wieczory z winem i whisky.

  Loader

Zobacz także...

Zapisz się do newslettera