Jeśli nie masz pomysłu na wyjazd i potrzebujesz inspiracji przy wyborze najlepszego terminu, sprawdź, jakie propozycje dla Ciebie przygotowaliśmy! Skorzystaj z gotowych pakietów pobytowych, które uwzględniają długie weekendy, majówki oraz święta. Polecamy także wyjątkową ofertę na romantyczny weekend we dwoje w naszym hotelu. Pakiety przygotowaliśmy dla dwóch lub trzech osób, jednak jeśli planujesz wczasy w Gdańsku w więcej osób, skontaktuj się z nami. Wówczas przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.
Pakiety, w zależności od rodzaju, mogą uwzględniać welcome drink, nocleg ze śniadaniem w formie bogato zastawionego bufetu, a także obiady lub obiadokolacje serwowane w naszej klimatycznej restauracji. Przykładowo pakiet romantyczny zawiera 2 noclegi ze śniadaniami, 3-daniowe romantyczne menu z kieliszkiem wina oraz kolację również serwowaną z naszym najlepszym winem. Ponadto w cieplejszym sezonie masz możliwość jedzenia pysznych posiłków w naszym ogródku. W przypadku świąt np. Wielkanocnych serwujemy również uroczyste śniadanie z wybranymi świątecznymi daniami.

Wyjątkowe wczasy w Gdańsku

Wczasy w Gdańsku to doskonały pomysł zarówno na spędzenie urlopu z całą rodziną, tylko we dwoje, jak i samotny odpoczynek od bieżących spraw oraz codziennych obowiązków. Wyciszenie się i relaks są bowiem niezwykle ważne, by zachować psychiczną równowagę i balans w życiu. Nasz hotel nad morzem w Gdańsku zapewni Ci idealne warunki do spokojnego spędzenia czasu i znalezienia chwili dla siebie.
Wybierając się na wczasy, nie można zapomnieć także o pysznym jedzeniu oraz pozostałych okolicznych atrakcjach. Na terenie hotelu znajduje się pięknie odrestaurowana Restauracja Zdrojowa z dwiema przestronnymi salami do dyspozycji gości. Zjesz w niej zarówno tradycyjne, jak i bardziej wyszukane dania. Wszystkie posiłki przygotowywane są na bazie pełnowartościowych, ekologicznych, regionalnych produktów.
Ponadto okolica hotelu sprawi, że nie będziesz się nudził na wczasach w Gdańsku. W odległości 50 metrów od Domu Zdrojowego znajduje się wejście na plażę i park, a kilometr dalej zlokalizowane jest molo w Brzeźnie. Hotel ma także wygodne połączenie z centrum, Starym Miastem oraz innymi ciekawymi miejscami.

Niestety, nie znaleziono żadnych wpisów...

Wróć do strony głównej

Zapisz się do newslettera